Шановні мешканці гуртожитків студентського містечка

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка!

Для виселення до 31.05.2020 року (освітній рівень «магістр») Вам необхідно:

1) сплатити кошти за проживання та використану електроенергію;

2) знятися з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку (якщо ви були зареєстровані);

3) звільнити займану житлову площу (ліжко-місце в кімнаті);

Далі розглядається два варіанти процедури виселення:

ВАРІАНТ 1:

Якщо на період карантину Ви перебуваєте в гуртожитку.

1.Сплатити за проживання та використану електроенергію (копію чека здати завідувачу гуртожитку);

2.Знятися з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку в паспортиста.

Паспортист знаходиться в гуртожитку № 6 (дирекція) кабінет № 104

Понеділок, вівторок, середа:  з 10 до 16 години (з 13 до 14 години обідня перерва).

Четвер, п’яниця – неприйомні дні.

3.Звернутися до завідувача гуртожитку для огляду кімнати та вирішення питань про необхідність проведення ремонтних робіт.

4.До 01.06.2020 року – здати завідувачу гуртожитку:

• чеки про сплату;
  • перепустку;
  • ключі від кімнати;
  • кімнату відповідно до умов Договору з урахуванням амортизації;
  • звільнити займану кімнату від особистих речей.

Чоловікам обов’язково попередньо знятися з військового обліку.

ВАРІАНТ 2:

Якщо на період карантину Ви перебуваєте поза межами гуртожитку.

1.Сплатити за проживання та використану електроенергію (копію чека надіслати завідувачу гуртожитку на Viber або електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (у темі листа зазначити: чек про оплату, № гуртожитку та ПІБ);

2.Якщо в місцевості, де Ви мешкаєте, працює Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП), Ви можете здійснити одночасне зняття та реєстрацію місця проживання (копію паспорта або довідки форми № 13 надіслати завідувачу гуртожитку на Viber або електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. (В темі листа зазначити: копія паспорта про зняття з реєстрації, № гуртожитку та ПІБ).

Якщо такої можливості немає, Вам необхідно повідомити про це завідувача гуртожитку в телефонному режимі. За таких обставин реєстрація припиняється автоматично після завершення терміну проживання.

З 01.06.2020 до 15.06.2020 року Вам необхідно звернутися за новим місцем реєстрації, переставити штамп або отримати нову довідку форми 13 із указаним діючим місцем реєстрації.

3.До 01.06.2020 року з’явитися до гуртожитку та здати завідувачу гуртожитку:

• чеки про сплату;
  • перепустку;
  • ключі від кімнати;
  • кімнату відповідно до умов Договору з урахуванням амортизації;
  • звільнити займану кімнату від особистих речей.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі не зняття з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку до 01.06.2020 року, адміністрація студентського містечка припинить реєстрацію на підставі завершення терміну проживання автоматично. При ігноруванні вимог щодо переставлення штампу до Вас буде застосовано стягнення відповідно до чинного законодавства (штраф у розмірі одного неоподаткованого мінімуму).

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся за телефонами:

(044) 259-80-74 та (044) 521-35-88

В робочі години з 9 до 18 (з 13 до 14 години обідня перерва).

Графіки прийому громадян Центрів надання адміністративних послуг:

Понеділок - четвер: з 0900 до 2000 (згідно з талонами зареєстрованими до 1900)

п'ятниця: з 0900 до 1645

субота: з 900 до 1600

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Перелік документів, які необхідно мати при собі:

1.Копія паспорта та оригінал;

2.Оригінал довідки про місце реєстрації (для паспорту ID);

3.Копія приписного свідоцтва або військового квитка з відміткою про зняття з обліку в Голосіївського РВК (гуртожитки № 1-17)/ Солом’янського РВК (гуртожиток № 18) /Печерського РВК (гуртожиток № 2КГРТ (для чоловіків).

4.Квитанція про оплату адміністративного збору (оплата в терміналі ЦНАП).

Для зняття з військового обліку (для чоловіків) необхідно:

Особисто звернутися до Голосіївського РВК (гуртожитки № 1-17)/ Солом’янського РВК (гуртожиток № 18) /Печерського РВК (гуртожиток № 2КГРТ за відповідними адресами: вул. Велика Васильківська, 104 Б/вул. Іскрівська, 5 Б/вул. Петра Болбочана,1.

Вівторок з 900- 1300

Четвер з 900- 1300

При собі потрібно мати:

• Конверт (А4) з марками на 10 грн.

Реквізити сплати державного мита:

Отримувач: УДК у Голосіївському р-ні

Код отримувача (ЄДРПОУ): 38039757

Код банку: 0

Рахунок: UA788999980334109879040026002

Призначення платежу: 22012500

Вітаємо Ваше виселення успішно завершено!

В гуртожитку проживають студенти факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем, а також студенти юридичного факультету (5 поверх).
Кількість поверхів: 5

Детальніше:Гуртожиток №1