Шановні мешканці гуртожитків студентського містечка

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка!

При виселенні з гуртожитку, мешканець ЗОБОВЯЗАНИЙ:

1. Написати заяву встановленої форми (роздрукувати та заповнити за зразком) та отримати відповідні підписи:

• заступника декана/директора з виховної роботи факультету/інституту де навчається;
  • завідувача гуртожитку ВОГ (де проживає).

2. Особисто здати паспорт для зняття з реєстрації місця проживання до Центру надання адміністративних послуг (ЦНАП), що знаходиться за адресами: пр. Голосіївський, 42 к. 101 9 (гуртожитки № 1 - 17)/ пр. Повітрофлотський, 41 (гуртожиток № 18)/ вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 15 (гуртожиток № 2 КГРТ)

Графіки прийому громадян Центрів надання адміністративних послуг:

Понеділок - четвер: з 0900 до 2000 (згідно талонів зареєстрованих до 1900)

п'ятниця: з 0900 до 1645

субота: з 900 до 1600

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Перелік документів, які необхідно мати при собі:

1. Копія паспорта та оригінал;

2. Оригінал довідки про місце реєстрації (для паспорту ID);

3. Копія приписного свідоцтва або військового квитка з відміткою про зняття з обліку в Голосіївського РВК (гуртожитки № 1-17)/ Солом’янського РВК (гуртожиток № 18) /Печерського РВК (гуртожиток № 2КГРТ (для чоловіків).

4. Квитанція про оплату адміністративного збору (оплата в терміналі ЦНАП).

Для зняття з військового обліку (для чоловіків) необхідно:

1. Особисто звернутися до Голосіївського РВК (гуртожитки № 1-17)/ Солом’янського РВК (гуртожиток № 18) /Печерського РВК (гуртожиток № 2КГРТ за відповідними адресами: вул. Велика Васильківська, 104 Б/вул. Іскрівська, 5 Б/вул. Петра Болбочана,1.

Вівторок з 900- 1300

Четвер з 900- 1300

При собі потрібно мати:

• Конверт (А4) з марками на 10 грн.

2. Звернутися до завідувача гуртожитку ВОГ або до заступника завідувача гуртожитку ВОГ з виховної роботи (в ГУРТОЖИТКУ, де ВИ проживаєте) та отримати обхідний лист під особистий підпис в журналі реєстрації обхідних листів;

3. Звернутися до дирекції студентського містечка (м. Київ, вул. Ломоносова, 59, вхід з двору):

• Бухгалтерія (каб. 102) – отримати підпис бухгалтера (свідчить про відсутність заборгованості).

Графік роботи:

понеділок-четвер: з 930 до 1730

п’ятниця: з 930 до 1600

з 1300-1400 – обідня перерва.

• Паспортист (каб. 104) – отримати підпис паспортиста (свідчить, що ви зняті з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку).

Графік роботи:

понеділок-четвер: з 900 до 1730

п’ятниця: з 900 до 1600

з 1300-1400 – обідня перерва.

Перелік документів, який потрібно мати при собі для отримання підпису паспортиста:

1. Оригінал паспорту/Оригінал довідки з реєстрації місця проживання, якщо паспорт ID зразка);

2. Копію паспорту (1,2, 12 сторінки) або довідки, (якщо паспорт ID зразка) з відміткою про зняття з реєстрації.

4. Звернутися до завідувача гуртожитку ВОГ та здати:

• Заяву про виселення з гуртожитку (здають всі, окрім випускників ОС «Бакалавр» та ОС «Магістр», а також мешканців, які виселені за порушення умов Договору на проживання);
  • Обхідний лист з відміткою паспортиста та бухгалтера;
  • Перепустку до гуртожитку (якщо перепустку втрачено, мешканець пише заяву про втрату перепустки, роздрукувати та заповнити за зразком);
  • Матеріальні цінності, які зазначені в Додатку до Договору на проживання, кімнату в належному стані, м’ягкий інвентар, відповідно до умов Договору;
  • Ключі від кімнати.

Вітаємо Ваше виселення успішно завершено!

Під час поселення та виселення працюють в гурожитках відповідно до УЗГОДЖЕНОГО ГРАФІКУ

Дирекція студентського містечка
вул. Ломоносова, 59 (гуртожиток №6, вхід з двору)
кабінет № 104