Якщо Ви рекомендовані до поселення, але не можете фізично з’явитися на дати фактичного поселення, Вам необхідно:

  1. Заява на поселення онлайн (роздрукувати ДОДАТОК №1та заповнити за зразком ДОДАТОК №2).
  2. Копії документів, які підтверджують особу.
  3. Надіслати заповнені заяву та документи на корпоративну пошту студентського містечка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
  4. Інспектор відділу організації поселення оформлює поселення та надсилає платіжне повідомлення для оплати проживання згідно Договору (6/12 місяців) або оформити заяву на помісячну оплату за проживання ДОДАТОК №3.
  5. Після оплати надіслати копію платіжного чека (ОБОВ’ЯЗКОВО).
  6. Протягом 14-21 календарних днів, але не пізніше 01 жовтня 2022 року необхідно з’явитися особисто до гуртожитку, отримати перепустку, укласти Договір та пройти процедуру поселення, згідно встановленого порядку. У разі не проходження процедури поселення ліжко-місце не зберігається, Вам необхідно написати заяву про виселення за власним бажанням (ДОДАТОК №4) та заповнену заяву надіслати на корпоративну пошту студентського містечка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Залишок оплачених коштів можна повернути, алгоритм можна переглянути на сайті студентського містечка https://studmisto.knu.ua

Наголошуємо, поселення до гуртожитку можливе коли комісії з поселення факультетів/навчально-наукових інститутів надали списки для поселення з необхідним пакетом документів.

Звертаємо Вашу увагу, що поселення в гуртожитки відбувається лише за наявності вільних ліжко-місць.

Адреса: вул. Юлії Здановської, 59 (гуртожиток №6, вхід з двору)
тел. (044) 521-35-88

кабінет № 101

Години прийому:
Понеділок-четвер з 9.00 до 18.00
П‘ятниця з 9.00 до 17.00
Обідня перерва з 13.00 до 14.00

Детальніше:Відділ організації поселення Студентського містечка