ВИСЕЛЕННЯ 2021!

Звертаємо Вашу увагу, що термін проживання студентів освітнього рівня «Магістр»
закінчується 31.05.2021 року та освітнього рівня «Бакалавр» - 30.06.2021 року!

Для виселення Вам необхідно:

1. Сплатити кошти за проживання та використану електроенергію;
  2. Знятися з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку (якщо Ваше місце реєстрації за адресою гуртожитку);
  3. Звільнити займану житлову площу (ліжко-місце в кімнаті).

Для цього необхідно:

1. Сплатити за проживання та використану електроенергію (копію чека здати завідувачу гуртожитку);
  2. Знятися з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку (в ЦНАПі м. Києва).

Примітка*

1. Чоловікам, обов’язково, попередньо знятися з військового обліку.
  2. Для отримання підпису паспортиста в обхідному листі необхідно бути знятими з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку.

Для отримання підпису паспортиста в обхідному листі необхідно:

1. Зайти до електронного кабінету мешканця та замовити послугу «Зняття з реєстрації місця проживання»;
  2. Прикріпити копію паспорта (паспорт зразка книжечка 1, 2 та 12 сторінки (реєстрація), паспорт зразка ID картка 1, 2 сторони, копія довідки з місця реєстрації (форма-13) – лише для паспорту ID).
  3. На Вашу електронну адресу надійде лист-відповідь та талон про отримання підпису паспортиста, його необхідно роздрукувати та здати завідувачу гуртожитку разом з обхідним листом.

Наголошуємо: іти до паспортиста самостійно не обов’язково!

1. Звернутися до завідувача гуртожитку для огляду кімнати та вирішення питань про необхідність проведення ремонтних робіт.
  2. До 01.06.2021 року – здати завідувачу гуртожитку:
  • чеки про сплату;
  • талон про зняття з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку;
  • перепустку;
  • ключі від кімнати;
  • кімнату відповідно до умов Договору з урахуванням амортизації;
  • звільнити займану кімнату від особистих речей.

Звертаємо Вашу увагу, що в разі не зняття з реєстрації місця проживання за адресою гуртожитку до 01.06.2021 року, адміністрація студентського містечка припинить реєстрацію на підставі завершення терміну проживання.

Якщо у Вас виникли запитання, звертайтеся за телефонами:

(044) 259-80-74 та (044) 521-35-88

в робочі години з 9 до 18 (з 13 до 14 години обідня перерва).

Графіки прийому громадян Центрів надання адміністративних послуг:

• понеділок - четвер: з 0900до 2000
  • п'ятниця: з 0900до 1645
  • субота: з 900до 1600

Прийом здійснюється без перерви на обід та згідно з талонами зареєстрованими до 1900 !!!

Перелік документів, які необхідно мати при собі для зняття з реєстрації місця проживання:

1. Копія паспорта та оригінал;
  2. Оригінал довідки про місце реєстрації (для паспорту ID);
  3. Копія та оригінал приписного свідоцтва або військового квитка з відміткою про зняття з обліку в Голосіївського РВК (гуртожитки № 1-17)/ Солом’янського РВК (гуртожиток № 18) /Печерського РВК (гуртожиток № 2КГРТ (для чоловіків).
  4. Квитанція про оплату адміністративного збору (оплата в терміналі ЦНАП).

Для зняття з військового обліку (для чоловіків) необхідно:

Особисто звернутися до Голосіївського РВК (гуртожитки № 1-17)/ Солом’янського РВК (гуртожиток № 18) /Печерського РВК (гуртожиток № 22 за відповідними адресами: вул. Велика Васильківська, 104 Б/вул. Іскрівська, 5 Б/вул. Петра Болбочана,1.

• Вівторок з 900- 1300
  • Четвер з 900- 1300

При собі потрібно мати:

• Конверт (А4) з марками на 10 грн.

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГУРТОЖИТКІВ СТУДМІСТЕЧКА!!!

Доводимо до Вашого відома, що у зв’язку з невиконанням зобов’язань зазначених у ДОГОВОРІ № К24 від 03квітня 2017 року Товариством з обмеженою відповідальністю «ТПК ЕКО СВІТ», щодо вивозу побутових відходів з території студентського містечка, адміністрацією університету в односторонньому порядку було розірвано Договір.

Станом на 28 грудня 2017 року Університет уклав угоду з фірмою «КРАМАР» про надання послуг з вивезення побутових відходів. Протягом 28-29 грудня 2017 року сміття буде вивезено з прилеглих територій гуртожитків студентського містечка. Просимо поставитись з розумінням до ситуації що склалась.

АДМІНІСТРАЦІЯ

Більше статей...