Шановні абітурієнти!

Якщо Ви не встигаєте подати документи і виникає потреба десь переночувати, тоді ласкаво просимо до нашого Студмістечка!
З усіх питань щодо поселення на час роботи приймальної комісії та вступних випробувань Ви можете звертатися до гуртожитку №19 студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Адреса: м. Київ, вул. Васильківська, 94
Години роботи: цілодобово
Телефони для довідок: (044)259-80-73, (068) 455-21-09
Вартість проживання: (1 ліжкомісце) - 280 грн/доба
При поселенні необхідно мати паспорт
Опис помешкання: в номерах можуть проживати від однієї до трьох осіб;
всі номери облаштовані кухнею та холодильником;
у всіх номерах є ванна кімната та туалет;
нещодавно в готелі було проведено євроремонт.

Як знайти 19 гуртожиток? Детальна карта:

Шановні мешканці Студмістечка!

У зв'язку з відключенням гарячого водопостачання в гуртожитках Студмістечка КНУ з 25.04.2018 (гаряче водопостачання здійснювалося котельнею "Московська-1", котра знаходиться в підпорядкуванні КМДА та на балансі "Київенерго") Адміністрацією Університету було ініційовано перерахунок коштів за спожиту теплову енергію.
Наразі, планово-фінансовий відділ вже здійснив перерахунок коштів за спожиту теплову енергію (гаряче водопостачання), котрі будуть компенсовані.
Розмір перерахунку в нижчедоданій таблиці:

Шановні мешканці Студмістечка!

Доводимо до Вашого відома інформацію про зміну платіжних реквізитів для платежів реєстрації/зняття з реєстрації місця проживання.

Актуальні реквізити для оплати:

Банк: Казначейство України (ЕАП), код банку: 899998
Р/р 33219879026002
ЄДРПОУ 38039757
Одержувач: УК у Голосіївському районі 22012500
Призначення платежу: за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання

Звіт про перелік виконаних робіт в гуртожитках студентського містечка за червень 2018 року

п\п

гуртожитку

Виконані ремонтні роботи

Гуртожиток № 6

1. Проведення поточного ремонту к. № 354 спеціалістами відділу поточних ремонтів студмістечка;

2. Придбання сантехнічного обладнання для облаштування місць загального користування гуртожитку , вартість – 66036,84 грн.

Гуртожиток № 10

1. Придбання сантехнічного обладнання для кухонь та санвузлів гуртожитку, вартість – 17789,10 грн.;

2. Придбання будівельних матеріалів для проведення капітального ремонту спортивної зали, вартість – 23830,74 грн.

Гуртожиток № 11

1. Придбання колючого дроту, для потреб гуртожитку вартість – 894,54 грн.;

2. Придбання ґраток вентиляційних для місць загального користування, вартість – 2997,00 грн.

Гуртожиток № 13

1. Проведення освітлювального обладнання для облаштування міць загального користування за рахунок виділених коштів Інституту Конфуція, вартість 7528,80 грн.;

2. Придбання ґраток вентиляційних для місць загального користування за рахунок виділених коштів Інституту Конфуція, вартість – 539,28 грн.;

3. Закупівля м’якого інвентарю за рахунок виділених коштів Інституту Конфуція, вартість – 71013,60 грн.

Гуртожиток № 16

1. Придбання сантехнічного обладнання облаштування місць загального користування гуртожитку , вартість – 5032,44 грн.

Гуртожиток № 17

1. Придбання сантехнічного обладнання облаштування місць загального користування гуртожитку , вартість – 9611,40 грн.

Гуртожиток № 19

1. Проведення закупівлі товарів для облаштування міць загального користування за рахунок виділених коштів Інституту Конфуція, вартість 81020,80 грн.

Гуртожиток №2 КГРТ

1. Проведення демонтажних робіт робочого місця чергового по гуртожитку спеціалістами відділу поточних ремонтів студмістечка;

2. Проведення поточного ремонту коридору другого поверху спеціалістами відділу поточних ремонтів студмістечка та ремонтно-будівельним відділом АГЧ;

3. Проведення поточного ремонту місць загального користування та житлових кімнат 5поверху. Ремонтні роботи виконуються за кошти інвесторів.

Дирекція Студмістечка КНУ оголошує конкурс на заміщення вакантної посади!

Посада: завідувач гуртожитком

Вимоги до кандидата:
Середня або вища освіта
До 50 років
Відповідальність, комунікабельність, стресостійкість, організованість, пунктуальність.

Обов'язки:
1. Своєчасно, згідно норм зносу, списувати і подавати заявки на недостачу меблів, м’якого інвентарю, протипожежного, сантехнічного, електричного та іншого необхідного обладнання та інвентарю.
2. Підписувати обхідний лист мешканцями при виїзді після здачі ними житлової кімнати, ключів, отриманого в користування майна та повного розрахунку по оплаті за проживання і компенсації матеріальних збитків.
3. Забезпечувати чистоту і порядок в гуртожитку та на прилеглій території, дотримання правил техніки безпеки, освітлення гуртожитку, своєчасно надавати господарчий інвентар та матеріали обслуговуючому персоналу, охорону гуртожитку, забезпечувати проведення генерального прибирання приміщень і закріпленої території, суботників.
4. Забезпечувати виконання Правил внутрішнього розпорядку в гуртожитку, режиму роботи співробітників, правил перепускного режиму.

Вид зайнятості: повна
Розмір окладу: 5110 грн.
Офіційне працевлаштування

Шановні мешканці гуртожитків Студмістечка!

Відповідно до затвердженого графіку в липні 2018 року буде проведено планову дезобробку в гуртожитках студентського містечка.
Просимо поставитись з розумінням до тимчасових незручностей.

Графік проведення планової дезобробки: