Дільничий інспектор поліції Палій Максим Володимирович веде прийом громадян за наступним графіком:

вул. Ломоносова, 39 (гуртожиток №13) - вівторок з 09:00 до 11:00, четвер з 18:00 до 21:00

просп. Голосіївський 118, корпус 2 - субота з 10:00 до 13:00

Шановні мешканці гуртожитків студентського містечка, договір на проживання, тимчасово не доступний для скачування.

Просимо вибачення за незручності! Оновлений договір буде доступний найближчим часом.

Дякуємо за розуміння!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ ГУРТОЖИТКІВ СТУДМІСТЕЧКА!!!

Керівництво університету глибоко занепокоєне тривалою відсутністю гарячого водопостачання  в гуртожитках і щоденно веде перемовини з ПАТ «Київенерго» щодо якнайшвидшого відновлення постачання гарячої води на об’єкти Університету. Станом на сьогоднішній день в місті Києві припинено постачання газу на  багатьох теплогенеруючих вузлах в різних районах міста, в тому числі на ТЕЦ–5 та РТМ «Московська -1», які обслуговують гуртожитки студмістечка.

На неодноразові звернення керівництва Університету щодо дати відновлення подачі гарячої води представники ПАТ «Київенерго » не надають конкретних термінів.

Просимо вибачити за тимчасові незручності.

АДМІНІСТРАЦІЯ УНІВЕРСИТЕТУ

Оголошується конкурс на заміщення вакантної посади завідувача гуртожитку.

Ознайомитися з текстом наказу про поселення в студентські гуртожитки Університету у 2017-18 навчальному році Ви можете в розділі "Накази" на сайті

Зняття з реєстрації місця проживання

Для зняття з реєстрації місця проживання в гуртожитку необхідно звернутися у ЦНАП (Центр надання адміністративних послуг) за адресою:

м. Київ, просп. Голосіївський, 42

Графік прийому громадян відділу (Центру):

• - понеділок, середа: з 9:00 до 18:00
  • - вівторок, четвер: з 09.00 до 20.00 (згідно талонів зареєстрованих до 19.00)
  • - п'ятниця: з 09.00 до 16.45
  • - субота: з 9.00 до 16.00

Прийом здійснюється без перерви на обід!!!

Перелік документів для зняття з реєстрації місця проживання:

1. Копія паспорта.
  2. Копія військового квитка із відміткою про зняття з військового обліку уГолосіївського(вул. Велика Васильківська 104Б)/Солом'янського (вул. Іскрівська, 5Б) РВК (для хлопців);
  3. Адміністративний збір,сплачується в терміналі ЦНАП

Зняття з реєстрації місця проживання хлопців

здійснюється після зняття з військового обліку в

Голосіївського(вул. Велика Васильківська 104Б)/Солом'янського (вул. Іскрівська, 5Б) РВК.

Наголошуємо!

Відмітка паспортиста у обхідному листі здійснюється лише за

наявності паспорта та його копії, знятого з реєстраційного обліку!

Зняття з військового обліку:

1. Отримайте довідку з наступного місця реєстрації/проживання

2. Підготуйте пакет необхідних документів:

• Довідка з наступного місця реєстрації/проживання;
  • 1 конверт (форма А4) з маркою по Україні.

3. Їдете до Голосіївського(вул. Велика Васильківська 104Б)/Солом'янського (вул. Іскрівська, 5Б) військового комісаріату із пакетом документів та знімаєтеся з військового обліку.

Вівторок, Четвер 900–1300