Шановні мешканці гуртожитків Студмістечка!

Повідомляємо Вас, що станом на 21.03.2018 року за даними бухгалтерії Університету заборгованість за проживання та використану електроенергію становить:

Адміністрація Університету, наполегливо просить студентів дотримуватися умов Договору на проживання та погасити існуючі заборгованості в найкоротші терміни!

 

 

Шановні мешканці гуртожитків Студмістечка!

У зв'язку з неодноразовими зверненнями мешканців з приводу низьких температури та тиску води в системі водопостачання гуртожитків, Дирекцією було направлено звернення до Відділу головного механіка, щодо усунення даних недоліків.

Найближчим часом буде здійснено обстеження гуртожитків на предмет виявлення факторів, що впливають на температуру та тиск води в системі водопостачання.

По завершенню обстеження буде надана більш детальніша інформація!

 

Шановні мешканці гуртожитків Студмістечка!

Відповідно до затвердженого графіку в квітні 2018 року буде проведено планову дезінсекцію в гуртожитках студентського містечка, а саме місць загального користування та житлових кімнат. Просимо поставитись з розумінням до тимчасових незручностей.

Графік проведення дезінфекції в прикріплених файлах.

З повагою,
Адміністрація 
спільно з Органами студентського самоврядування

17-19 березня внаслідок впливу двох активних циклонів в Україні будуть складні погодні умови:

17 березня у північній половині сильний сніг (в центральних і Харківській областях з дощем), хуртовини, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу;

18 березня у більшості західних, центральних та Одеській областях сильні снігопади, хуртовини, у південно-східній частині сильний мокрий сніг та дощ, місцями ожеледь, налипання мокрого снігу (в Запорізькій, Донецькій, Луганській областях сильний дощ);

19 березня у східних, Полтавській, Дніпропетровській, вночі і в Кіровоградській, Одеській, Миколаївській, Херсонській областях сильний сніг (в Запорізькій, Донецькій, Луганській областях з дощем), хуртовини;

в Україні пориви вітру 15-20 м/с, на дорогах ожеледиця. Зниження нічної температури до 10-16°, у південній частині до 4-10° морозу.

Інформація від УкрГідроМетеоцентр: http://meteo.gov.ua/ua/33345/storms

Шановні мешканці гуртожитків КНУ імені Тараса Шевченка, дирекція щиро дякує за виявлену ініціативу щодо прибирання снігу! Приємно, коли ми усі разом усуваємо наслідки снігової негоди, наближаючи весну!!! Студентська Рада Студмістечка, Ви - найкращі!!!