Перекладання каналізації

Замовником об’єкта будівництва «Багатофункціонального комплексу» по вул. Васильківській,100-А у Голосіївському районі м. Києва, «ТОВ КДД Інжиніринг» були отримані технічні умови №9863 від 10.11.2017 р. від  ПрАТ «АК «Київводоканал»  на підключення об’єкту до каналізаційних мереж.

Згідно технічних умов, підключення об’єкту здійснюється до внутрішньоквартальної каналізаційної мережі по території КНУ імені Тараса Шевченка (гуртожиток №19, автобаза, ННЦ «Інститут геології»), з переключенням існуючих абонентів (учбові корпуси та гуртожитки) до новозбудованої мережі.

Замовником була розроблена та погоджена проектна документація, яка передбачає прокладання каналізаційної мережі Д = 315 та 450 мм. замість старої каналізаційної мережі                 Д = 250 мм., загальною протяжністю - 450 м.п.

Існуюча, вищезазначена, каналізаційна мережа Ду 250 мм., яка проходить по території Університету, знаходиться в аварійному стані, що було враховано при видачі технічних умов ПрАТ «АК «Київводоканал». Роботи з перекладання каналізаційної мережі будуть виконуватися, в тому числі, для потреб нашого Університету. За умови перекладання цієї ділянки за кошти Університету, вартість виконання таких робіт  становила б 9 683 951, 00 грн.

Замовником, після погодження проектної документації був укладений договір підряду на виконання робіт по перекладанню каналізаційної мережі та відкрита контрольна картка на порушення благоустрою у зв’язку з прокладанням  мереж.

Після завершення робіт підрядник і замовник гарантує повне відновлення благоустрою та, додатково, за власний кошт влаштує майданчик для воркауту біля гуртожитку 19, відремонтує ділянки покриття на автобазі та забезпечить необхідні умови та зручності для навчального процесу на період робіт з реконструкції каналізаційної мережі. Роботи будуть виконуватися до 15 червня 2019 року.

Просимо поставитися з розумінням до робіт, які виконуються «ТОВ КДД Інжиніринг».

З повагою,
Проректор з науково-педагогічної роботи                                   Рожко О.Д.