Відкриття спортзалу в гуртожитку №5

23 вересня у гуртожитку № 5 була проведена зустріч з першокурсниками, спрямована на ознайомлення з правилами проживання в гуртожитку, за участі заступника декана юридичного факультету Куцевича Максима Петровича.

Однак, головною подією було відкриття після ремонту спортивної зали гуртожитку № 5, на якому були присутні як і заступник декана Куцевич М. П., так і головний інженер Фомін О. П. Це була святкова та урочиста подія з повітряними кульками, музикою та перерізанням червоної стрічки.

Завідувач гуртожитку № 5 Хозєєва Тетяна Миколаївна виступила зі святковою промовою, в якій висловила найщиріші слова подяки всім, хто доклав зусиль до ремонту, а саме головному інженеру Фоміну О. П., начальнику Відділу капітальних та поточних ремонтів Вірченку С. В. та його працівникам, малярам Лонській Г. М., Протасовій В. І. та столяру Костецькому Є. В. Окрему подяку було висловлено адміністрації студмістечка, зокрема директору Лібак Ірині Іванівні, за допомогу в придбанні матеріалів для спортивної зали.

Завідувач гуртожитку № 5 Хозєєва Т. М., яка також доклала багато зусиль, має надію, що студенти будуть цінувати та з обережністю ставитися до спортивного інвентарю адже зламати легко, а відремонтувати важко.