Шановні мешканці гуртожитків студентського містечка

Київського національного університету

імені Тараса Шевченка!

Дирекція студентського містечка інформує Вас, що відповідно до Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні», статті 7 «Зняття з реєстрації місця проживання» та постанови Кабінету Міністрів України  від 2 березня 2016 року №207, студенти термін проживання та навчання за освітніми програмами, яких закінчується 31 травня 2019 року та 30 червня 2019 року, зобов’язані знятися з реєстраційного обліку місця проживання, оскільки відсутні підстави на користування житловим приміщенням та підстав перебування у навчальному закладі. Процедура зняття з реєстраційного обліку є тривалою в часі.

Звертаємо увагу в період з 01 квітня по 30 червня 2019 року триватиме набір на строкову військову службу (призив), що унеможливить зняття з реєстрації військовозобов’язаних (осіб призовного віку).

Перелік документів для зняття з реєстрації місця проживання:

1. Копія паспорта (книжечка/пластик);

2. Оригінал довідки про реєстрацію (для ID карти);

3. Копія військового квитка із відміткою про зняття з військового обліку у Голосіївському/Солом’янському РВК (для військовозобов’язаних);

4. Квитанція про оплату адміністративного збору (детальна інформація з реквізитами та сумою до оплати буде розміщена додатково в оголошенні).

Для зняття з реєстрації місця проживання необхідно, особисто звернутися до Центру надання адміністративних послуг за адресою:

м. Київ, просп. Голосіївський, 42 (гуртожитки № 1 – 17):

понеділок, четвер: з 9:00 до 20:00

субота: з 9.00 до 16.00

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Студенти, які проживають в гуртожитку №18 (вул. Єреванська, 14 Д) знімаються з реєстрації місця проживання в Центрі надання адміністративних послуг Солом’янського  району за адресою: м. Київ просп. Повітрофлотський, 41

Понеділок - четвер: з 9:00 до 20:00

субота: з 9.00 до 16.00

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Студенти, які проживають в гуртожитку № 2 КГРТ (вул. Літня, 25) знімаються з реєстрації місця проживання в Центрі надання адміністративних послуг Печерського району за адресою: м. Київ вул. Михайла Омеляновича-Павленка,15

Понеділок - четвер: з 9:00 до 20:00

субота: з 9.00 до 18.00

Прийом здійснюється без перерви на обід.

Згідно з чинним законодавством України, зняття з реєстрації місця проживання можна здійснити одночасно за наступним місцем реєстрації, паспортистам студентського містечка потрібно надати повідомлення про зняття з реєстрації місця проживання (видає орган реєстрації).

Зняття з реєстрації місця проживання військовозобов’язаних (чоловіків) здійснюється після зняття з військового обліку в Голосіївському/Солом’янському/Печерського РВК.

Для зняття з військового обліку необхідно, особисто, звернутися до Голосіївського/Соломянського/Печерського РВК за адресою: вул. Велика Васильківська, 104 Б/вул. Іскрівська, 5 Б/вул. Петра Болбочана,1

вівторок з 9.00 до 13.00

четвер з 9.00 до 13.00

При собі потрібно мати:

• Конверт (А4) з марками на 10 грн.

Електронний ресурс Закону України «Про свободу пересування та вільний вибір місця проживання в Україні» та постанови Кабінету Міністрів України  від 2 березня 2016 року №207