Студмістечко проти ВІЛ/СНІДу

Пройти тест на ВІЛ разом із друзями, коханими чи одногрупниками – це зовсім не соромно, навпаки, може стати звичною та здоровою спільною активністю. У кожної людини, в житті якої присутній секс, є ризик інфікування ВІЛ. Тому визначення свого ВІЛ-статусу є проявом турботи про своє здоров’я.
Важливо знати, що ВІЛ-інфекція – це хронічне захворювання, що піддається контролю. Люди, які живуть з ВІЛ, отримують ліки, що блокують розмноження вірусу. Завдяки цій терапії людина з ВІЛ не інфікує інших, може мати здорових дітей та прожити повноцінне життя. Чим швидше людина дізнається про свій ВІЛ-позитивний статус та почне лікування, тим швидше відновиться її імунна система.
Тест на ВІЛ можна здати безкоштовно, швидко, абсолютно безпечно, бо проводиться одноразовими інструментами, та конфіденційно.

?Тому наше студмістечко разом з благодійною організацією #AHFUkraine пропонує пройти тестування на ВІЛ в рамках акції «Студмістечко проти ВІЛ/СНІДу».
Мобільний пункт #AHFUkraine стоятиме на ямі 13 червня з 14:00 по 18:00
Щоб пройти тест, не потрібно спеціально готуватися, це швидка та безболісна процедура. До того ж, під час акції вам запропонують безкоштовні презервативи та тематичні інфоматеріали. Приходьте, ми чекаємо!

?Яма Студмістечка
? 13 червня з 14.00 по 18.00

?Відповідальний за проведення заступник директора студмістечка з виховної роботи Батанов Юрій Олексійович

#AHFUkraine