Щодо організації проживання у гуртожитках та особливостей оплати за проживання під час дії воєнного стану

Інформуємо вас щодо організації проживання у гуртожитках та особливостей оплати за проживання під час дії воєнного стану.

За мешканцями, які не мають потреби у виселенні, відповідно 

до умов договору гарантовано зберігається ліжко-місце.

Оплату за проживання можна здійснити у будь-який зручний час, зокрема й після закінчення воєнного стану. Несвоєчасна оплата упродовж воєнного стану не може вважатися порушенням правил проживання та умов договору.

Наголошуємо, що кожен мешканець має право на відтермінування оплати та реструктуризацію боргу.

Водночас якщо у вас є фінансова можливість сплатити за проживання у гуртожитку, закликаємо зробити це, адже студмістечко необхідно утримувати на належному рівні, забезпечуючи його життєдіяльність.

Для відтермінування оплати мешканцю необхідно написати особисту заяву  та направити на електронну адресу Дирекції Студентського містечка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Для реструктуризації боргу необхідно написати заяву на ім’я Головного бухгалтера Університету та відправити  на електронну адресу Дирекції Студентського містечка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Відповідно до спільного рішення адміністрації Університету, органів студентського самоврядування та Первинної профспілкової організації, а також наказу ректора від 18 квітня 2022 року №189-32 «Про порядок оплати за проживання в гуртожитках Студентського містечка для здобувачів освіти під час дії воєнного стану», оплата для здобувачів освіти (студентів, аспірантів) буде нараховуватися таким чином:

1. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично перебувають у гуртожитках, нараховуватиметься повна вартість проживання відповідно до чинної калькуляції, зокрема й вартість наданих комунальних послуг.

2. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично не перебувають у гуртожитках, але не пройшли процедуру виселення, нараховуватиметься оплата за проживання відповідно до чинної калькуляції, окрім вартості комунальних послуг (електроенергії, водопостачання та водовідведення, газопостачання та інші енергоносії). Оплата за теплопостачання нараховуватиметься у повному обсязі.

3. Мешканцям, які під час дії воєнного стану фактично не перебувають у гуртожитках, але на місця яких тимчасово поселено мешканців категорії «інші», оплата за проживання не нараховуватиметься.

 

Щодо процедури виселення з гуртожитків на час дії воєнного стану:

За бажанням мешканці студмістечка можуть оформити виселення очно, яке здійснюється у загальному порядку. Для Вашої зручності та пришвидшення процесу прохання перед приїздом написати завідувачу гуртожитку про своє бажання виселятися очно і надати такі дані: ПІБ, номер гуртожитку та номер кімнати. 

Також Дирекція Студентського містечка надає можливість оформити дистанційне виселення з гуртожитку. Для цього необхідно перейти в особистий кабінет мешканця на сайті студентського містечка за посиланням https://studmisto.knu.ua/vkhid

Для оформлення такої заявки на виселення мешканцю необхідно:

1. Розрахуватися за проживання та використану електроенергію (а також надати копію чека). Дізнатися стан рахунку можна, звернувшись на електронну адресу бухгалтерії: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

2. Написати особисто заяву (заява про виселення за власним бажанням на ім’я Директора Студентського містечка) за вказаним зразком. Відскановану копію або фото заяви необхідно прикріпити.

3. Скан-копію паспорта з відміткою про реєстрацію місця проживання (додаток 13, додаток 16 для ID) за наявності паспорта та форми. За відсутності оригіналів документів альтернативою є скрін з додатку "Дія".

 

За неможливості заповнити форму в особистому кабінеті відскановані фотокопії надіслати на корпоративну електронну адресу студмістечка Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам необхідно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

 

Наголошуємо, що за умови офіційного виселення з гуртожитку ліжко-місце за мешканцем НЕ зберігається, на такі місця можуть бути поселені інші особи. 

 

У разі виникнення додаткових запитань звертайтесь у бот Студентського містечка - @campusknu_bot.