Пролонгування Договорів на проживання у гуртожитках Студентського містечка на 2023/2024 н.р

⚡️До уваги мешканців гуртожитків Студентського містечка!

Відповідно до розпорядження Ректора Університету №43 від 15 травня 2023 року "Про пролонгацію Договорів на проживання здобувачів освіти та вступників у гуртожитках Студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка та порядок проживання упродовж літніх канікул з 01.07.2023 р. по 31.08.2023 р."

публікуємо форми на пролонгування Договорів на проживання в гуртожитках Студентського містечка Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Для успішного пролонгування Договору на проживання Вам необхідно заповнити форму відповідного гуртожитку в якому Ви проживаєте, додавши скан-копію заяви на пролонгування Договору (заповненої від руки та підписаної), квитанції про оплату проживання за обраний період згідно Договору, та за наявності (можливості) довідки про проходження флюорографії та огляду дерматолога.

У разі виникнення питань, звертайтесь до голів комісій з поселення факультетів/навчально-наукових інститутів/закладів фахової передвищої освіти, на якому Ви навчаєтесь.


🔴Гуртожиток №1
🔴Гуртожиток №2
🔴Гуртожиток №5
🔴Гуртожиток №6
🔴Гуртожиток №7
🔴Гуртожиток №8
🔴Гуртожиток №9
🔴Гуртожиток №10
🔴Гуртожиток №12
🔴Гуртожиток №14
🔴Гуртожиток №16
🔴Гуртожиток №17
🔴Гуртожиток №18
🔴Гуртожиток №22
🔴Гуртожиток №23
🔴Гуртожиток №24

📌Для мешканців гуртожитків №4, 7 (1-4 поверх) та 11 Студентського містечка, за якими закріплене ліжко-місце, але наразі фактично не проживають в гуртожитках, проте планують повернутись, та на чиїх місцях проживають мешканці категорії "інші" просимо заповнити форму https://forms.gle/uZ8gBi4vPQp5rs4P6

❗️Дедлайн заповнення форм 15 червня до 23.59

Алгоритм оплати ➡️ 

Правила внутрішнього розпорядку ➡️ 

Договір на проживання ➡️ 

Є питання?
Напишіть нам