Щодо пролонгації Договорів на 2024/2025 навчальний рік

Шановні мешканці гуртожитків Студмістечка!

Відповідно до розпорядження Ректора Університету №39 від 10 травня 2024 року "Про пролонгацію Договорів про надання в тимчасове користування ліжко-місця в житловій кімнаті гуртожитку

іногороднім здобувачам освіти та порядок проживання упродовж літніх канікул з 01.07.2024 р. по 31.08.2024 р." просимо ознайомитися з інформацією щодо умов продовження терміну проживання на 2024/2025 навчальний рік.

Для успішного пролонгування Договору на проживання Вам необхідно перейти за посиланням , авторизуватись у кабінеті мешканця та обрати функцію «Подати заявку на пролонгацію Договору на проживання», вказати ваші дані, дані одного з батьків/опікунів, додати скановану копію заяви на пролонгування Договору (заповненої від руки та підписаної), квитанції про оплату проживання за обраний період відповідно до Договору, а також скановані копії довідок про проходження флюорографії та огляду дерматолога.

Звертаємо вашу увагу, що форму для пролонгування Договору мають заповнити всі мешканці категорії "студент" (зокрема й пільговики), якщо ви плануєте мешкати у 2024/2025 навчальному році в гуртожитках Студмістечка.

Якщо упродовж року у вас була оформлена заява на помісячну оплату і ви маєте необхідність продовжувати сплачувати помісячно, вам потрібно її оновити, оскільки термін дії заяви 1 навчальний рік. Заява на помісячну оплату додається сканованою копією в формі для пролонгації.

Після надсилання заявки на пролонгацію її перевірять співробітники Студмістечка та комісія з поселення структурного підрозділу, на якому ви навчаєтесь. Ви отримаєте на пошту два підтвердження: підтвердження оплати та підтвердження пролонгації.
Зверніть увагу, що оплату за проживання підтверджують працівники Дирекції Студмістечка, а пролонгацію Договору підтверджує комісія з поселення.

❗️Якщо ви не заповните форму на пролонгацію, комісія з поселення структурного підрозділу змушена буде подати вас на непролонгацію договору і ви втратите ліжко-місце.

У разі виникнення питань, звертайтесь до голів комісій з поселення факультетів/навчально-наукових інститутів/закладів фахової передвищої освіти, на якому Ви навчаєтесь.

❗️Дедлайн заповнення форм 17 червня до 23.59

Алгоритм оплати ➡️ ознайомитись 

Правила внутрішнього розпорядку ➡️ ознайомитись 

Договір на проживання ➡️ ознайомитись 

Є запитання?
Напишіть нам @studmistechkoknu_bot